13 zář 2017

Novinky v nabídce klinkerových cihel Röben

Rozšiřujeme nabídku klinkerových cihel o nové barevné varianty na cihly se vzhledem bližším k ručně formovaným lícovým cihlám. Tentokrát byl sortiment výrobků doplněn šesti druhy, které se vyznačují neobvyklou povrchovou úpravou a odlišnou barevností od naší dosavadní nabídky.

Cihly Granville, Milton, Hastings, Granity, Kingston a Riversdale jsou novinkou nejen kvůli barvě, ale také druhu líce. Nestejnorodá, připomínající přírodní drážkování struktura cihel je dosud nevídaná úprava, která dává fasádám, oplocením, a dokonce i interiérům osobitý styl.

Prohlubeniny a nerovnosti zdůrazňují unikátní barevnost nových odstínů cihel, které se udrželo v teplých, hnědo-šedých odstínech. Odstín cihly Granville je melanž barvy šedé, tuhé a teplé hnědé, který v kombinaci se třpytivými částicemi vytváří zajímavý efekt, zvýrazněný slunečními paprsky. Cihla Hastings spojuje béžové, bílé a hnědé barvy s bordovými tóny. V závislosti na uspořádání, lze díky nim vytvořit vícebarevnou mozaiku nebo klidný, pravidelný vzor. Granity je zase kombinace čistě bílé, tuhé a tmavých odstinů hnědé barvy. Kingston a Riversdale jsou dva sladěné vzory v béžových, bordových a hnědých tonacích, zdůrazněných jemným drážkováním. Ze šesti novinek je cihla Milton nejjemnější, vzhledem k jemným přechodům mezi sladěnými odstíny šedé a světlé hnědé barvy. Dokonale se hodí na stavby stylizované do tradičního vzhledu nebo v prostorech, ve kterých má cihla tvořit neutrální pozadí pro moderní nábytek a doplňky.

Zveme Vás, k se seznámení se specifikací naších nových cihel, které si můžete prohlédnout v odkazu na: http://fasada.roben.com.cz/produkt_kategoria/cegly-klinkierowe-polska/. Podrobné informace o našich novinkách jsou také k dispozici u našich distributorů.

Novinky v nabídce klinkerových cihel Röben