30 zář 2021

Nový formát klinkeru Margate a Sydney

Jedna z nejoblíbenějších cihel v naší nabídce, MARGATE a SYDNEY je k dostání od 1. října minulého roku. v novém, dlouhém formátu XLDF (365 x 115 x 52 mm). Jejich použitím na fasádě bude tvar budovy moderní a mimořádný. V interiérech budou originálním akcentem, který magicky změní prostor a dodávajíce mu prostornost.

V současné době si zákazníci nejčastěji vybírají modely s jedinečným vzorem líce, v odstínech šedé. Proto jsme v souladu s očekáváním investorů a projektantů rozšířili nabídku klinkerů MARGATE a SYDNEY. Nyní jsou kromě klasického formátu NF a prodlouženého LDF k dispozici v ještě prodlouženější verzi, tedy XLDF (365 x 115 x 52 mm). Novinkou v nabídce jsou také klinkerové obklady MARGATE PEXLDF a SYDNEY PEXLDF o rozměrech 365 x 14 x 52 mm. Stěna z klinkeru v tomto formátu získává zcela překvapivý design. Dokonale se hodí k moderním architektonickým projektům. Zajímavým řešením je také kombinace formátů dostupných v naší nabídce, tedy tradičního a podlouhlého. Díky tomu je možné vytvořit jedinečný povrch klinkeru s výjimečnými dekorativními vlastnostmi. Klinker je výbornou volbou nejen pro svou estetickou hodnotu, ale i skvělé technické parametry. Vyznačuje se především vysokou odolností vůči nepříznivým vlivům povětrnostních podmínek.

Klinker MARGATE dodává fasádě velkolepý efekt. Základ cihly je tmavý, pokrytý dvěma odstíny šedé. Cihlová textura je také jedinečná. Je tvořen nepravidelnými rýhami a promáčklinami. Každý prvek stěny tak vypadá jinak a to zase ovlivňuje vnímání barvy, které se mění v závislosti na osvětlení stěny. Někdy je intenzivně šedá, někdy se zdá vyloženě bílá. SYDNEY je naopak klinker s neobvyklou texturou. Promáčkliny a „škrábance“ na zajímavém povrchu antracitové barvy dělají každou cihlu jedinečnou. Stříbrné stínování mu dodává další eleganci. Toto je nabídka pro všechny příznivce sytých, výrazných barev a nestandardních tvarů. Díky své estetické hodnotě se Sydney dokonale hodí k současné architektuře, vedle materiálů jako je kov a sklo, na fasády zdobící minimalistické geometrické tvary nebo do interiérů s jednobarevnými barvami.

Nový formát klinkeru Margate a Sydney