Rodinný obývací pokoj v tmavém klinkeru Antracitový klinker pro odvážné

Při energii a neočekávaných událostech spojených s trávením společného rodinného času, je třeba vsadit na takové interiéry, které zajistí klid a oddálí nutnost oprav nebo dokonce častější renovaci místnosti. Klinker odolný proti pronikání nečistot, prakticky ho nelze poškrábat a se stálou barvou je ideální pro aranžaci v rodinách s malými dětmi.

Rodinný obývací pokoj v tmavém klinkeru

Silná, antracitová barva aplikovaných obkladů Röben Sydney jistě není bez povšimnutí, ale se stříbrným nerovným povrchem a zajímavému diferencovanému uložení obkladů je výraznou a fascinující kulisou pro zářivé barvy nábytku a doplňků. Výsledkem je vytvoření originálního interiéru, který nezatěžuje, je zajímavý a současně přátelský k domovníkům.

Originální a vyzývavý

Klinker je materiál pro "speciální úkoly".Při energii a neočekávaných událostech spojených s trávením společného rodinného času, je třeba vsadit na takové interiéry, které zajistí klid a oddálí nutnost oprav nebo dokonce častější renovaci místnosti.

Stěny interiéru, kde jsou malé děti, jsou obzvláště citlivé na špínu, skvrny, škrábance a další škody. Klinker řeší tento problém: je trvalý, odolný vůči nečistotám, snadno se čistí. Kromě toho stěny lemované obklady z klinkeru jsou prakticky nepoškoditelné.

Aranžace interiéru pomocí cihel nebo obkladů z klinkeru, stojí za to zvážit způsob, jakým budou uspořádány. K dispozici je nestandardní řešení - obklady jsou uspořádány vertikálně. Byla také použita řada motivů: uspořádání paralelní a s posunutím.

Všechna tato ošetření dávají dynamiku vnitřku, která je navíc zdůrazněna strukturou povrchu a stříbřitým stínováním obkladů.

Video Rodinný obývací pokoj v tmavém klinkeru