Výběr střešního materiálu


Vzhled střechy, její tvar, ale také typ střešních tašek a barev ovlivňují přitažlivost domu. Stojí za to vybrat vznešené a odolné keramické střešní tašky, které jsou odolné vůči vnějším faktorům, které vám umožní dlouhou dobu užívat střechu, plnou lesku.


Nepotřebují žádnou údržbu a i přes to si udržují vzhled po celý život. Díky hladké vrstvě (hladký povrch) jsou tašky méně vystaveny nečistotám. Déšť odstraňuje prach ze střechy. Ke škodlivým látkám ve městech zůstává keramická taška naprosto necitlivá a ekonomické aspekty jsou pro investory důležité, takže použití nejkvalitnějších střešních tašek umožňuje měřitelné úspory - jak pro investora, tak pro dodavatele.

Díky širokému sortimentu střešního příslušenství můžete snadno vyřešit mnoho problémů, které na dodavatele čekají. Nemusíte se starat o prostup větracích komínů nebo antén, protože pro tento účel můžete použít speciální komínové nebo anténové tašky. Zajímavá škála barev tašek dodá budově tradiční vzhled s červenou nebo kaštanovou střechou. Investoři, kteří upřednostňují méně typická řešení, si mohou vybrat střešní tašky třeba v antracitové barvě, díky nimž dům získá jedinečný charakter.

Projektové Studio  Archipelag